Sveiki atvykę į Inregrra vartotojo vadovą. Šio vadovo tikslas yra detaliai supažindinti vartotojus su Inregrra sistemos funkcionalumais.

Šioje vartotojo paskyros asmeninių nustatymų skiltyje galima pasikeisti savo paskyros prisijungimo slaptažodį, suvedus vartotojo paskyros senąjį slaptažodį ir du kartus naująjį.
Šis mygtukas asmeninių nustatymų veiksmų stulpelyje yra skirtas pasikeisti savo paskyros el. pašto adresą. Paspaudus mygtuką, sistema atidarys langelį, kuriame turėsite suvesti naujo el. pašto adresą bei paskyros slaptažodį ir patvirtinus suvestą informaciją, į naująjį el. pašto adresą nukeliaus laiškas su patvirtinimo nuoroda. Laiške paspaudus ant patvirtinimo nuorodos, jūsų Integrra vartotojo paskyros el. pašto adresas automatiškai pasikeis.
Šioje skiltyje jūs galite nusistatyti, kokius informacinius pranešimus norite gauti iš Integrros į savo vartotojo el. pašto adresą. Taip pat, jei nenorite gauti visiškai jokių pranešimų iš Integrros į savo el. pašto dėžutę, galite paspausti ant iškrentančiojo meniu ir pasirinkti opciją "Nesiųsti el. laiškų". Visus pakeitimus atlikus, reikia spausti mygtuką veiksmų stulpelyje "Išsaugoti".
Jeigu išėjote iš darbo įmonėje, kurioje dirbote per Integrra su jos dokumentais, per savo asmeninius nustatymus, veiksmų stulpelyje, galite spustelti mygtuką "Palikti įmonę" ir suvedus savo paskyros slaptažodį, busite atjungti nuo priskirtos įmonės paskyros.
Jei norite visiškai ištrinti ir nuasmeninti savo Integrros paskyrą sistemoje, nuėjus į savo asmeninius nustatymus ir pasirinkus veiksmų stulpelyje mygtuką "Ištrinti paskyrą", tai galėsite atlikti.