Sveiki atvykę į Inregrra vartotojo vadovą. Šio vadovo tikslas yra detaliai supažindinti vartotojus su Inregrra sistemos funkcionalumais.

Šioje dalyje galite skelbti kokias norite naujienas ir prisegti dokumentus arba nuotraukas, kurias matys visi registruoti jūsų įmonės paskyros vartotojai arba tik tie vartotojai, kuriems nustatysite įvykio matomumą. Paskelbto įvykio lange yra rodomas paskelbusiojo vardas ir pavardė bei prieš kiek laiko įvykis buvo paskelbtas. Žemiau matoma galimybė ištrinti paskelbtą įvykį. Tokią galimybę turi tik jį paskelbęs vartotojas. Visiems įmonės darbuotojams matoma komentarų skiltis, pakomentavusiųjų, peržiūrėjusių, stebėtojų ir mėgstančiųjų įvykį skaičius.
Šioje skiltyje galite matyti tuos įvykius savo įmonės paskyroje, prie kurių paspaudėte mygtuką stebėti. Jeigu norite šioje skiltyje esančius įvykius atsekti, spustelkite prie jų tą patį "Stebėti" mygtuką.
Šioje skiltyje matysite visus įvykius, kuriuos esate kada nors sukūrę savo įmonės paskyroje. Įvykio valdymo funkcionalumai išlieka tie patys, kaip ir skiltyje "Mano įvykiai".
Paspaudus mygtuką "Kurti naują įvykį" sistemoje atidarysite naujo įvykio kūrimo langą, kuriame galėsite suvesti skelbiamą informaciją. Jei yra poreikis, nužymėjus varnelę prie parametro "Skelbti visiems", galite nustatyti, kurie vartotojai jūsų įmonės paskyroje galės matyti jūsų skelbiamą įvykį.