Sveiki atvykę į Inregrra vartotojo vadovą. Šio vadovo tikslas yra detaliai supažindinti vartotojus su Inregrra sistemos funkcionalumais.

Prisijungus prie savo paskyros, kairėje pusėje, paspauskite Mano Integrra. Apačioje pasirodys mygtukas Kurti naują įmonę ir jį paspaudus galėsite susikurti naują įmonę iškviestoje kūrimo formoje. Forma bus sudaryti iš keletos žingsnių:
  • Skiltyje Apie įmonę, turite suvesti visus privalomus langus, t.y. įmonės pavadinimą, įmonės kodą, įmonės adresą ir įmonės pagrindinį el. pašto adresą.
  • Skiltyje Pridėti padalinius, Jums reiks suvesti visų jūsų įmonėje esančių padalinių pavadinimus. Norint sukurti įmonės paskyrą, yra privaloma įvesti nors vieną padalinį.
Skiltyje Pridėti vartotojus, reikia suvesti visą naujų vartotojų informaciją, t.y. jų vardus, pavardes, el. pašto adresus, priskirti sisteminę rolę, padalinį, pareigybę ir lytį. Suvedus šią vartotojų informaciją, į jų el. pašto adresus bus nusiųstas pakvietimas prisijungti prie sukurtos įmonės paskyros ir dirbti su jos dokumentais.