Sveiki atvykę į Inregrra vartotojo vadovą. Šio vadovo tikslas yra detaliai supažindinti vartotojus su Inregrra sistemos funkcionalumais.

Šiame meniu punkte, vadovo ir administratoriaus rolę turintys vartotojai, gali matyti ne tik savo darbų statistiką, bet ir pagal įmonės paskyros parametrus priklausančių pavaldinių darbų statistiką. Galima pamatyti taip pat ir apačioje esančiose lentelėse, galite matyti kiek pavaldinių sistemos darbastaliuose šiuo metu yra dokumentų ir kuri dalis iš jų yra net neperžiūrėti. Taip pat šalimoje lentelėje matote savo pavaldinių sistemos aktyvumą, kiek veiksmų jie atliko šiandienai sistemoje ir kada buvo jų paskutinis prisijungimas prie sistemos.
Šiame meniu punkte, vartotojai gali pamatyti statistiką, kiek šiuo metu yra matoma jų paskyroje neatliktų darbų, kiek vėluojančių. Taip pat šalimais pagal pasirinktą laikotarpį, galite atsifiltruoti statistiką, kiek dokumentų buvo gauta atlikti į savo paskyra ir kiek per tą laikotarpį buvo atlikta su ir be vėlavimo pagal dokumente nurodytą terminą. Pačioje apačioje šio meniu lauko yra matomas praeitojo mėnesio jūsų Integrra įmonės paskyros mėnesio darbuotojas. Jis yra nustatomas pagal tai, kiek veiksmų su dokumentais ir užduotimis buvo atlikta sistemoje.