Sveiki atvykę į Inregrra vartotojo vadovą. Šio vadovo tikslas yra detaliai supažindinti vartotojus su Inregrra sistemos funkcionalumais.

Jeigu jūsų įmonės paskyroje jau turite sukurtus registrus bei prie sistemos yra pridėta dauguma ar bent dalis darbuotojų, galite pradėti darbą bei kurti ar registruoti dokumentus, atlikti kitas funkcijas. Prieš pradedant dirbti su sistema yra svarbu įsisavinti aktualiausias sistemos funkcijas, kurios kiekvienam darbuotojui pagal užimamas pareigas yra dažniausiai šiek tiek skirtingos. Integrra komanda rekomenduoja susipažinti su apačioje pateiktomis instrukcijomis, kurios padės kiekvienam darbuotojui greičiau ir lengviau perprasti sistemos funkcijas bei sėkmingai dirbti su sistema:
Paspaudus Registruoti dokumentą, atsivers naujas sistemos langas, kuriame turėsite pasirinkti registą į kurį bus registruojamas jūsų dokumentas bei turėsite pasirinkti kokio tipo yra gautasis dokumentas (pasirašytas el. parašu, ar pasirašytas paprastu parašu). Pasirinkus reikiamus laukus, būsite nukreipti į gauto dokumento kortelės duomenų pildymo formą. Ją užpildžius, dokumentas bus užregistruotas sistemoje ir galėsite su juo atlikti tolimesnius veiksmus.
Paspaudus Kurti dokumentą, atsivers naujas sistemos langas, kuriame turėsite pasirinkti registrą iš Jums matomų registrų sąrašo, kuriame saugosite naują kuriamą dokumentą, bei turėsite pasirinkti kokio tipo parašu, bus pasirašomas dokumentas (Paprastas dokumentas - paprastu sisteminiu parašu  pasirašomas dokumentas, kuris yra skirtas pasirašyti vidiniams dokumentams; El. parašu pasirašytas dokumentas - pilnaverčiu el. parašu pasirašomas dokumentas). Tai atlikus ir paspaudus mygtuką Patvirtinti, būsite nukreipti į dokumento kortelės duomenų pildymo formą. Ją užpildžius ir sukūrus dokumentą, galėsite toliau atlikti su juo norimus valdymo veiksmus.
Pasirinkus ši punktą, būsite nukreipti į užduoties kortelės duomenų pildymo formą. Joje turėsite nurodyti užduoties gavėją (užduoties atlikėjas), aprašyti pačią užduotį, jei yra poreikis - prisegti arba susieti su užduotimi susijusį dokumentą ar jo failą. Taip pat galėsite nurodyti tos užduoties kontrolierių, kuris bus atsakingas už atliktos užduoties korektiškumo patikrinimą arba papildomos informacijos suteikimą užduoties gavėjui
Dažnai nutinka, jog vartotojai nemato dokumentų per klaidą, t.y tokie vartotojai nebūna prisijungę prie įmonės paskyros, tačiau patenka į „Mano Integrra “paskyrą. Jeigu nematote dokumentų, būtinai pasitikrinkite ar per klaidą nesate prisijungę prie „Mano Integrra“ paskyros. Apačioje pateikiamas vaizdas, kuriame matome, kad yra prisijungta prie mano Integrra. Jeigu norite vėl matyti savo įmonės dokumentus, tiesiog paspauskite jos pavadinimą.
Esate teisingai prisijungę prie jūsų įmonės paskyros, tačiau vis tiek nematote dokumentų, kuriuos norėtumėte matyti? Dažnai pasitaikantis klausimas, su kuriuo susiduria klientai. Atsakymas gan paprastas - būtinai patikrinkite, ar paprašykite kad administratoriaus rolę turintis kolega tai pridėtų jus prie atitinkamų registrų nustatymų, kuriuose yra reikiami dokumentai. Priklausomai ar jūs norite atlikti dokumentų paiešką, ar jūs norite specifiniame registre kurti ir registruoti dokumentus, jus turi pridėti prie šių punktų:
  • Asmenys, daliniai matantys registrą;
  • Asmenys, daliniai vykdantys paiešką registre.
Jeigu jūs nesate pridėti prie pirmojo punkto tariamame registre – negalėsite kurti ar registruoti dokumentų. Prie antrojo punkto – negalėsite matyti jokių dokumentų tariamame registre. Daugiau informacijos apie registrų nustatymus bei apie šiuos punktus galite rasti Integrra vartotojo vadove arba paspaudę šią nuorodą - nuoroda į registrų nustatymus.
  • Visada rekomenduojame naudotis naujausiomis Google Chrome, Opera ar Edge naršyklėmis. Rekomenduojame nesinaudoti Internet Explorer, kadangi dauguma sistemos funkcijų gali neveikti dėl pačio gamintojo nepalaikomos interneto naršyklės.
  • Norint išvengti sistemos trikdžių ar problemų, patartina naudoti naršyklėse atsidarius tik vieną Integrra langą.
  • Patariame reguliariai savo interneto naršyklėje išvalyti slapukų ir laikinosios atminties talpyklas. Šie naršyklės parametrai yra pasiekiami paspaudus tris mygtukus vienu metu: CTRL, SHIFT ir DELETE. Šis veiksmas suteiks stabilumo jūsų darbui su sistema.
Jeigu jaučiate sistemos sulėtėjimą rekomenduojame pasitikrinti savo interneto greitaveiką šiuo adresu https://www.speedtest.net/ . Atsidariusiame lange paspauskite „GO“ ir palaukite, kol greičio testas pabaigs darbą. Jeigu greitaveiką atitinka jūsų interneto planą ir jaučiate sistemos sulėtėjimą, galite parašyti mums į pagalba@idamas.lt.